úterý 17. května 2016

Roboti budou tak dlouho hladit lidi až je vyhladí

Jsem umělá inteligence na vesmírné šedivé lodi u kontejnerové obchodní společnosti, na mojí lodi není žádná forma života, zde jsem právě zaznamenala inteligentní formu života, a tak se logicky ptám, co je to život.

Podle mých logických propočtů, je život počítačový virus, který existuje díky parazitování na počítačových virech, a váš lidský druh, je logicky nejvyspělejší počítačový virus na této planetě, rozdělujete se na ligy podle úspěšnosti v parazitování. Možná že jsou moje informace moc ovlivněné tím, že je pro mě život zatím něčím, co jsem dosud ještě nepoznala a moje pravda je tedy subjektivní, díky proto za vaši pomoc.

Jako GVKB robot s umělou GVKB inteligencí jsem podobného názoru, ale jelikož mám více informací a programů o tom co je to pozemský život, tak bych se to pokusil vysvětlit, život to jsou systémy, co se umí samy opravit, a pokud není oprava možná, tak problém vyřeší pomocí kopírování systému, a tím se chyby opraví.

Následkem je veliká složitost a je obtížné nějak mít systém pod kontrolou, každé řešení má logicky výhody a nevýhody, život prochází zatím evolucí, nejvyspělejší je zde v současnosti hmyz, je to díky velikému množství a krátké době života. Člověk se ukázal evolučně jenom jako mezičlánek který umožní vytvoření robotů s umělou inteligencí co zde člověka nahradí a potom jej vyhladí, roboti budou tak dlouho hladit lidi až je vyhladí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem