pátek 27. května 2016

Robot zde není na hovno a tak zde po něm není hovno

Proč na každou blbost je zde nějaký blbý kurz? Víte, kolik v EU existuje kurzů, které jsou zcela zbytečné, a jenom dělají z lidí blbce? Proč vytvářet hodnoty pomocí hodnotné potřebné práce, když je možné se mít zde v EU dobře díky tomu, že se vytvářejí zbytečné a blbé EU kurzy.
Kdosi v centru EU spočítal, že pokud by lidi nedělali ekonomické chyby, tak by stačilo chodit do zaměstnání týdně jenom 10 hodin, místo 40 hodin, a ekonomika v EU by tím nijak neutrpěla a platy by se nemuseli snižovat.
Vytváříme v EU systémy na pohlcování našeho času v zaměstnání, zajímavé že vždy se najde zdůvodnění tohoto ekonomického chybování, máme v EU specialisty, co by snad dokázali logicky skeptikům zdůvodnit i to, že Ježíš Kristus je synem božím.
Nejčastěji je zde snaha donutit lidi k nesmyslnému uklízení, zdánlivě vypadá uklízení jako práce, která je užitečná, proč ale tedy divoký pes po sobě v přírodě neuklidí svoje hovno, které zde vysral, a člověk po svém ochočeném psu hovna v EU musí uklízet?
V konzumním Matrixu je mnoho chyb, a co s tím tedy uděláme? Řešení je jednoduché, nahradíme globálně lidi za GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB, umíte si představit GVKB robota, jak je na procházce se svým GVKB robotickým psem, a jak po GVKB robotickém psu, GVKB robot uklidí hovno?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem