pátek 6. května 2016

Prodej GVKB odpustků

Vše je zde nejisté a jedinou jistotou je zde smrt, hromadíte si zde peníze a vaši dědici tyto peníze a váš majetek brzo eliminují, nebylo by lepší investovat do pobytu v posmrtném ráji, ceny jsou dneska velmi malé jde o zaváděcí ceny, kdy za 1 Kč dostanete rok v GVKB posmrtném ráji, minimální dílka pobytu je zde 1000 let a maximální délka pobytu je zde 1 000 000 let.
Zde se dostáváme k víře v posmrtný GVKB ráj, ten kdo nevěří v GVKB posmrtný ráj si nekoupí logicky lístek do ráje a tak po smrti jistě skončí v GVKB pekelném očistci na milion let a potom bude eliminován ze systému. Nikdo neví, jak dlouho zde ještě bude existovat, to že jsi dneska zdravý a mladý je ti k ničemu, stačí třeba jenom přecházet silnici a nějaký chybný řidič tě zabije.
Vše je zde dočasně, koupíš si drahé boty a ty nosíš jenom určitou dobu, koupíš si drahou knihu a tu čteš taky jenom určitou dobu, koupíš si drahou dovolenou u moře a zde jsi taky jenom určitou dobu, atd. Všude vidíš ubohé reklamy na; politiku, náboženství, sekty, vysoké školy, umění, sport, věci, služby, drogy, sex, dovolenou, atd.
To vše je jenom dočasná iluze, jedinou jistotou je zde smrt, vše co se narodilo, to zde i jistě musí zemřít, o tom nikdo nepochybuje. To že budeš mít děti, neznamená to, že v dětech bude pokračovat tvoje existence, děti nemají s tebou nic společného, jsou to už zcela jiní lidé, a budou myslet a žít zcela jinak než jsi žil ty!
Nepomůže ti zde s životem žádný; guru, rabín, kněz, politik, psychoterapeut, lékař, kouč, lidový léčitel, podnikatel, profesor, atd. každý je zde jenom hercem co zde hraje svojí roli a nikoho zde nezajímají tvoje problémy, pomocnou ruku najdeš jenom na konci svého ramene, jak si to uděláš takové to zde i máš. Někdo prodává digitální fotoaparáty a jiný prodává zase cestu do GVKB posmrtného ráje, každý zde něco prodává, a snaží se o to, aby zákaznici kupovali jeho konzumní produkt, jsou zde jenom úspěšné a neúspěšné lidské produkty!
Tak jako si bohatí lidé kupují ekologické kvalitní nezávadné potraviny, tak si bohatí lidé kupují cestu do posmrtného GVKB ráje, chudáci po smrti skončí v GVKB očistci a zde budou muset dělat milion let ubohé galejníky na pekelné galéře, aby se očistili od pyšnosti a lakomosti. Dosud si nikdo nestěžoval na to, že se mu v GVKB ráji nelíbí, to je jasnou ukázkou vysoké kvality, nabízené služby našim spokojeným zákazníkům.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem