středa 25. května 2016

Proč vysoké školy dělají ze studentů neandrtálce?

Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je zde dílo vysokoškoláků v naší republice, tím dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, školství, rodiny, psychiky, atd. Problémem vysokých škol je to, že jsou státní a mají monopol a tak chybně fungují, vše co má zde monopol to i špatně funguje a následkem jsou problémy způsobené chybami.
Jakmile je zde přerozdělování hodnot pomocí svaté ideologie, tak následkem je deprese, hodnoty musí být spojené s globální konkurencí, kdy hodnoty získá ten, kdo v globální konkurenci uspěje, a nedojde tak k tomu, že jsou hodnotami podporováni ti, co si podporu od státu vůbec nezaslouží.
Proč by měl stát podporovat někoho, kdo zbytečně dlouho studuje, a nakonec stejně to, co se naučil, v praxi nevyužije, stát nemůže být dojnou krávou, pro sociální parazity! Ryba smrdí o hlavy, co vystudovala státní vysokou školu, nepotřebujeme nadbytek ubohých teoretiků, co v praxi neuspějí a tak se z nich stávají politici a byrokrati, potřebujeme kvalitní inteligentní produkt, který v praxi uspěje, a přinese sobě a svému okolí veliký užitek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem