sobota 21. května 2016

Proč stát nefunguje jako soukromá firma?

Stát je vojenská organizace a soukromá firma je civilní organizací, která musí platit veliké daně, a bojovat o zisk jinak zkrachuje. Se vznikem armády vznikají i státy, se zánikem armády státy zanikají, máme jenom to, co je pod kontrolou, aby nám to někdo neukradl. Vojenská organizace, má logicky jiné priority než civilní organizace a tak i funguje jinak, každý živý systém musí respektovat svoje priority, aby mohl bez problémů fungovat.
Základem je chybovat co nejméně je to možné, nikdo není dokonalý, aby se dokázal vyhnout chybování, nejčastější chybou je zde spěch, nechce se nám čekat na to, co milujeme a potřebujeme, a tak chybujeme, a potom svých chyb litujeme, to platí jak pro objekty, tak i pro subjekty.
Podívejme se třeba na výběr partnera do manželství statisticky, partner pro manželství není prací prášek, u kterého můžeme spěchat při výběru! Fotografování odhaluje lidské chybování, internet se naplnil chybnými fotkami a amatéři jsou pyšní na svoje ubohé fotografie, které většinou byli pořízené mobilním telefonem!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem