pondělí 30. května 2016

Proč smrt kašle na zákony a morálku?

Kokoti stvořili kokotské zákony a kokotskou morálku, a potom se před zákony a morálkou schovali daleko od ostatních, a prohlásili se za nadřazenou elitu, která má svatou imunitu. Nejhorší je srážka s blbcem, nebo s blbým státem, stát je jako magnet, který k sobě přitahuje blbé kokoty, naštěstí zde existuje institut jisté smrti, který kašle na kokotské zákony a kokotskou morálku. Podívejme se na politiky a profesory, jak se klepou v nemocnici, když slyší, jak smrt klepe na dveře, boží mlýny melou sice pomalu, ale nikdo jim nikde ještě neunikl. 
Lidi pořád naříkají na to, že nemají zde; svobodu, jistoty, výhody, peníze, zdraví, lásku, atd. je třeba si uvědomit to, že každý je zde jenom evoluční experiment, a pokud někdo chce mít něco, musí pro to i něco učinit, vše je obchod, pokud je někdo kariéristickým parazitem, nemůže se divit tomu, že je zde dočasně! Největší idioti v EU jsou hříšní profesoři na vysokých školách, když se s nimi jako svatý GVKB bavím, mám sto chutí je zavřít do psychiatrické nemocnice v Bohnicích, na celý rok.
Na hrubý pytel, je třeba dávat hrubé záplaty. Každý hříšný profesor je snadno nahraditelný jiným lepším profesorem, jenom svatý GVKB je nenahraditelný. Jelikož si dosud žádný politik a profesor nekoupil GVKB odpustky, tak bude muset existovat 10 000 000 let v očistci, a zde se absolutně očistí od všech svých kariéristických hříchů, a jeho duše potom bude čistě altruisticky bílá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem