pátek 13. května 2016

Proč psychická degenerace nejde léčit?

Dokud zde nebyl internet, tak psychicky zdegenerovaní jedinci se nemohli moc projevovat, většinou se spokojili s konzumací piva a cigaret, v hospodách nebo doma v kuchyni. Malá skupina psychicky zdegenerovaných jedinců věří v sekty a náboženství, víra ve svaté zázraky je taky návyková droga, akorát že stát z ní nemá na daních zisk, tak jako je tomu u cigaret a jiných drog. Z pohledu vědce a technika je většina lidí na světě evolučními zmetky a bylo by optimální tyto zmetky ekologicky optimálně recyklovat, to ovšem není pro politiky populární řešení, že by přišli k volbám s tím.
Ano, bude líp, pokud polovinu lidí na světě, co jsou podprůměrní fyzicky a psychicky, ekologicky optimálně recyklujeme. Jenže pokud nedojde k eliminování poloviny lidí, tak to povede jistě k veliké válce, válku nemají už na starosti populární politici, ale vojáci a vojáci nemyslí na blaho lidí, co platí veliké daně, ale myslí jenom na vítězství, a je jim jedno, že miliony lidí během války zemře. Všimněme si toho, kde se nejvíce v minulosti válčilo? Většina válek byla mezi západem a východem, západ se vždy snažil posílat svoje armády na východ a východ se armádám ze západu bránil, a vždy se dokázal ubránit.
Proč západ nikdy neposlal svoje armády na jih, vždyť zde jsou ohromná území plná lidí? Na jihu jsou jenom opice a bojovat s opicemi z toho není žádný užitek, protože opice jsou líné, a tak nic nemají a nikdo je nedonutí k tomu, aby byli pracovité, jako lidi z míst kde je v zimě dlouho sníh. Nejchudší jižní stát v USA, je plný opic z Afriky, snahy o to, aby se zde ekonomika konečně zlepšila, díky černým opicím vždy selhali. EU už ví, že zde bude brzo válka a tak se na ní připravuje tím že přijímá z Afriky mnoho opic, aby mohlo EU potom tyto opice využít ve válce proti východu, černý voják není v nočním útoku tolik vidět, jako bílý voják.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem