pondělí 16. května 2016

Proč opice nemohou platit veliké daně?

Pokud se někdo opije, tak se chová jako opice, protože droga snížila jeho inteligenci, logicky pokud má zde někdo malou inteligenci, tak je on opicí, i když vypadá jako člověk. Většina států má veliké dluhy, protože vybere málo peněz na daních, problémem je v tom, že opice nechtějí platit veliké daně, některé lakomé opice, ukrývají nakradené peníze do daňových rájů, a jiné opice zase žijí jenom z parazitování a jiné trestné činnosti. Nerozdělujme lidi podle rasy a podle vzdělání, rozdělujeme lidi podle toho, kolik zaplatí státu na daních každý rok.
Ten kdo neplatí státu veliké daně, ten je zde jenom opicí, a podle toho s ním musí i konzumní společnost jednat, nelze opici přiznat lidská práva. Pokud přiznáme opicím lidská práva, tak se společnost dostane do deprese, a nakonec to musí logicky skončit revolucí nebo válkou! Aby lidi mohli platit globálně veliké daně, musí lidi mít možnost vydělávat veliké peníze, to je logické, společnost se musí prioritně postarat o to, aby každý, kdo chce zde vydělávat veliké peníze, měl i tu možnost.
Proč o nějaké práce je zde malý zájem? Je zde malý zájem o práce, kde je za práci málo peněz, jakmile máte málo peněz, tak platíte i velmi malé daně, a stává se z vás tím jenom opice. Opice nemohou platit veliké daně, protože mají malé platy, nebo jsou nezaměstnané, je třeba od základů konzumní systém změnit, zavede se globálně GVKB přídělový systém na; práci, zboží, služby, vzdělání, zdravotnictví, léky, dopravu, drogy, atd.
Takto zde už konečně nebudou opice, co nemohou platit veliké daně, každý bude konečně člověkem, protože zde už bude ekonomická a mocenská rovnost, dneska budeš ministrem, a zítra budeš sedět na vrátnici, takto skončí konečně boj sviní o státní koryta, a tím že zde zmizí státní koryta, tím zmizí i opice, co neplatili vysoké daně. Vše bude řídit jenom globální GVKB umělá inteligence, nikdo nebude mít už jistoty a výhody, každý bude jenom číslem v GVKB systému, a pokud budou zde s někým pracovní problémy, tak se to číslo eliminuje ze systému, pomocí ekologické recyklace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem