neděle 15. května 2016

Proč je hříšníkům vstup do ráje je zakázán?

Je zde Augiášův chlív? Člověk vymyslel pro kariéristický dobytek chlív, ale tím vzniknul problém s uklízením kariéristického chléva, uklízení kariéristického chléva je práce špatná, a špatně ohodnocená, a tak je to práce za trest, kariéristický dobytek si už zvykl na to, že existuje státní a podnikový chlív, a tak není možné už chlív zbourat, a nechat zde kariéristický dobytek bez chléva. Tím chlívem je zde místo kde pracují kariéristické svině, co mají vysokou školu, kariéristické svině co mají vysokou školu, serou u velikého koryta pod sebe na ty, co nemají vysokou školu, a tím je zde problém, s uklízením chléva.
Moderně bychom řekli, že jde o chybu v Matrixu a musíme počkat na to, až administrátoři a programátoři, tuto chybu v Matrixu opraví. Dosud všechny pokusy o změnu systému selhali, a situace se neustále globálně zhoršuje, zápach z tohoto kariéristického chléva, ve kterém svině u koryt serou pod sebe, je natolik veliký, že mnoho lidí utíká se svými rodinami jinam do světa, aby nemuseli marně uklízet pořád, ten zapáchají Augiášův chlív.
Cesta je v globální digitalizaci, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, roboti pod sebe neserou a pracují jako roboti, co bylo to bylo, podívejme se do továren, zde už mnoho robotů nahradilo dělníky, je jenom logické že roboti nahradí i lidi co mají zde vysoké funkce jako; milionáři, celebrity, prezidenti, ředitelé, diplomati, soudci, politici, byrokrati, učitelé, atd. okolo měst a vesnic roboti postaví plot s vysokým napětím, a cedulemi lidem je vstup do civilizace zakázán pod trestem smrti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem