sobota 28. května 2016

Proč hříšníci mají svaté sny

Vše je zde založeno na dualitě, dobrý člověk má zlé sny a zlý člověk má dobré sny, pokud tedy potřebujeme, aby láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží, tak musíme pomocí GVKB čipů do mozku, dát všem lidem od narození do smrti jenom velmi zlé sny. Je to jako vybití baterie, pokud se zlo ve snech vybije, tak člověk bude po probuzení hodný jako anděl, a tak v něm nebude už nenávist a lež.
Chemické drogy způsobují dobré sny, proto už zde nebudou drogy ovlivňovat sny, ale ve snu bude člověk střízlivý, a napojený na virtuální GVKB systém, pro mozek bude sen díky GVKB systému pekelným očistcem, každý bude ve snu virtuálně bojovat o holý život.
Mnohokráte během snu ve velikých bolestech hříšník zemře, aby se znova ze smrti probral a znovu bojoval o holou ubohou existenci. GVKB čip bude obrazně jakási GVKB automatická pračka (optimalizace, aktualizace, bezpečnost), která z mozku eliminuje veškerou hříšnou informační a programovou špínu, a ráno bude mozek čistě bílý a bude vonět po svaté GVKB aviváži.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem