sobota 21. května 2016

Proč elita nedokáže dát ubožákům práci?

Nedostatek hodnotné práce, je zde od té doby, co zde je společnost rozdělená na; kasty, třídy, kategorie, rasy, ideologie, teritoria, atd. Jakmile se začala společnost rozdělovat, tak začali vznikat problémy, které se většinou řešili násilím, protože dobrota je žebrota. Ryba smrdí od hříšné hlavy, jak došlo k tomu, že se globálně ze všech lidí stali pyšní a lakomí hříšníci, co myslí a žijí v hříchu, a tak je jim život pekelným očistcem?
Příčinou jsou paraziti v naší hlavě, co se snaží z člověka učinit pyšného a lakomého parazita, aby jim tento parazit otrocky sloužil. Problémem člověka je to, že má biologické tělo, a díky tomuto tělu je hříšníkem, za života tedy nikdo nemůže být svatý, a svatý je ten kdo je mrtvý, protože už v něm nejsou parazité.
Paraziti se bojí smrti, protože vědí, že smrtí jejich parazitování končí, u zvířat se může mnoho parazitů zachránit tím, že se tělo stane potravou, a díky této syrové potravě, mohou paraziti přejít do jiného těla. Nevěřte naivně tomu, že se můžete zbavit nějakou moderní vědeckou metodou parazitů, co máte v těle, paraziti se jenom chytře schovají, a když vaše léčení ukončíte, tak zase vylezou.
Práce pro lidi je spojená se správnými investicemi, proč elita neumí správně investovat? Elita má v hlavě parazity a tak neumí správně investovat hodnoty, je třeba svěřit moc a bohatství globálně jenom GVKB umělé inteligenci, každý člověk na světě dostane na krk GVKB digitální obojek, a díky těmto obojkům bude mít každý ubožák práci, ten kdo bude špatně pracovat, ten se ekologicky optimálně eliminuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem