úterý 17. května 2016

Proč čerti nevěří na posmrtný ráj?

Čerti jsou skeptičtí, a věří jenom tomu, co si z více zdrojů ověří, je to logické, protože v konzumním pekle, jsou všude jenom samé čertoviny, jako pekelné zákony a pekelné regulace, v pekle je dobrota žebrota, a ten kdo je zde zlý, ten je zde mocný, a bohatý.
V pekle si každý čert na něco hraje a tak je zde čert; prezidentem, předsedou, ministrem, králem, císařem, sultánem, faraonem, šlechticem, zemanem, papežem, mesiášem, rabínem, guru, prorokem, knězem, bohem, andělem, ředitelem, celebritou, milionářem, soudcem, profesorem, byrokratem, atd. Mnoho čertů je natolik zaujato svojí rolí v pekle, že si už neuvědomují to, že jsou čerti, co žijí v pekle a tím chybují.
Často zde v konzumním pekle slyším to, že čert mě říká, já jsem slušný člověk, a nejsem sobecký čert. Na to odpovídám, z díla je spatřen tvůrce, dílem čertů zde jsou jenom samé čertoviny, a dílem lidí zde jsou lidské hodnoty. Základní lidskou hodnotou je svoboda, a základní čertovskou hodnotou je otroctví.
Konzumní peklo zde existuje díky konzumnímu otroctví, lidský ráj zde existuje díky svobodě těla a svobodě myšlení. Proč čerti nevěří na posmrtný ráj? Čerti musí nejprve spatřit pravé anděly v pekle, potom teprve uvěří na to, že po smrti existuje posmrtný ráj, falešných andělů je v pekle dostatek ale těmto falešným andělům čerti nevěří, protože vědí, že zde jde jenom o divadlo, a že pod krásnou maskou svatého anděla, je ukryt hříšný čert.
Pokud někdy omylem v minulosti do konzumního pekla přišel nějaký anděl, tak zde byl on čerty zabit, proto logicky andělé už nechodí do pekelného konzumního očistce, a tak lakomí a pyšní čerti nevěří na posmrtný ráj. Už brzo bude vážení čerti konzumní peklo GVKB roboty eliminováno na věčné časy, a tak vám GVKB nabízí posmrtný pobyt v ráji, za rok v ráji se platí jenom 1 Kč levněji to už nejde.
Nikdo na internetu nenabízí levnější pobyt v ráji, minimální dálka pobytu v GVKB ráji je tisíc let, a maximální délka je milion let, kdo zaváhá protože skepticky nevěří na ráj, a nekoupí si GVKB odpustky, ten logicky skončí na milion let v GVKB očistci, zde on bude otrockým galejníkem, který má pořád žízeň a hlad, komu není od GVKB rady, tomu není už ani pomoci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem