pondělí 23. května 2016

Pracuje polovina lidí na světě zadarmo?

Ekonomické statistiky se falšují z ideologických důvodů, kdy chtějí ideologové zamaskovat to, že polovina lidí na světě pracuje zadarmo. Pokud nedokážete mít díky svojí práci veliké úspory peněz, tak pracujete zadarmo, je to obrazně jako štelovaní volnoběhu u auta tak, aby motor na křižovatce běžel s minimální spotřebou paliva, a nemusel se tak zbytečně pořád draho startovat.
Zaměstnavatel vám vyplatí jenom tolik peněz, abyste chodili do zaměstnání, a měli sílu pracovat, pokud by měl zaměstnavatel vám sám zajistit vše, co existenčně potřebujete, tak by on nic neušetřil, a mnohdy by dokonce i utratil ještě více peněz, než když vám dá malý plat. Polovina lidí co na světě chodí do zaměstnání, nedokáže mít úspory na svém kontě, a žijí od výplaty k výplatě, dlouhodobá nemoc je pro ně často existenčně likvidační.
Moderně se tento systém nazývá ekonomy centrální dluhové otroctví, zaměstnavatelé se hájí tím, že musí platit; daně, pokuty, poplatky, úplatky, reprezentaci, reklamu, atd., a že jsou pod tlakem politiků a konkurence, zamlčují už ale to, že veliký zisk z práce zaměstnanců, končí na kontech dolarových milionářů, co žijí většinou v USA a Kanadě, oni jsou ekonomickými žraloky, a mají globálně nakradené peníze, ukryté v daňových rájích a platí si mnoho špičkových poradců, aby mohli lépe okrádat státy a zaměstnance.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem