sobota 21. května 2016

Pokud něčemu nerozumíš tak o tom nemluv

Díky internetu se rozmohlo to, že hříšníci mnoho hovoří o tom čemu nerozumí, a dělají jako by tomu rozuměli, z díla je spatřen tvůrce, ukaž svoje dílo, a potom se uvidí jestli tomu rozumíš, nebo tomu nerozumíš, to že je někdo hříšným profesorem, nebo hříšným akademikem, ještě neznamená to, že on vytvořil nějaké svaté dílo, které by dokazovalo jistě to, že on svojí specializaci optimálně i rozumí.
Většinou se setkávám s povrchností, a každý hříšník je líný jít ve svém poznání do hloubky, aby porozuměl tomu na co se specializoval, to že si hříšná opice nasadí na hlavu královskou korunu, to z pyšné a lakomé opice, neudělá svatého člověka. Mnoho hříšníků u nás chodí velmi dlouho do školy, a potom se neumí dobře uplatnit na trhu práce, nebo v soukromém podnikání, protože se zde zapomnělo na praxi.
Neustále je zde mnoho knih a školení, jak být úspěšný a mít se zde dobře, v praxi ale tyto knihy a tato školení nefungují, protože v praxi je konkurence, která umožní jenom 1% lidí být zde úspěšných, a 99% lidí zde je neúspěšnými ubožáky. Zisk je tam, kde je mnoho problémů a nejistoty, to co je jednoduché a jisté, tam je i veliká konkurence, a tím je tam i malý zisk.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem