pátek 27. května 2016

Pokud na to máš tak vše i máš

Toužení způsobuje deprese, realita je o tom pokud na to máš tak vše i máš, proč na to nemáš; čas, peníze, inteligenci, sílu, atd. vše je zde limitované, obrazně něco jako jsou pojistky, u elektrického obvodu. Neustále se setkávám s tím, že na to někdo nemá, a tak se tím trápí, že to nemůže mít, nejde jenom o ubohé subjekty, co žijí od výplaty k výplatě, jde i o veliké objekty.
USA nemá dneska už na to, aby zaplatilo veliké dluhy, které vznikli díky chybám politiků a byrokratů, co jsou ekonomicky negramotní. I když má někdo vysokou školu, tak to ještě neznamená to, že je on ekonomicky gramotný, jako prezident nebo ředitel. Vše zde byl a bude boj o hodnoty, a ten kdo je v nevýhodě, je poražen tím, kdo je ve výhodě!
Základní výhodou je svoboda, pokud odebereme svobodu subjektu nebo objektu, tak následkem je deprese! Vše je v depresi, díky nedostatku svobody, kdo je zde ale centrálním parazitem, který mám, sebral svobodu, a učinil z nás ubožáky? Sledujme utrácení subjektů a objektů, kdo zde nejvíce utrácí peníze za luxus a zbytečnosti?
Nadbytek vytváří nedostatek, aby si někdo mohl koupit palác a soukromé letadlo, tak jiný musí pracovat jako ekonomický galejník, který nemá naději na lepší ekonomickou budoucnost, prezidenti a milionáři jsou jako pavouci, co chytají do ekonomických sítí pracující mouchy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem