neděle 15. května 2016

Parazit touží po parazitování

Nedávno zde byl nepovedený Nacistický experiment s čistou rasou, čistě teoreticky existuje vůbec čistá lidská rasa? Na světě je asi milion lidských ras a každá lidská rasa je evolučně jiná, může být nějaká rasa čistá?
Já bych vědecky vycházel z toho, že čistá lidská rasa je dokonalá fyzicky a psychicky, provedeme tedy u milionu lidských ras vědecké testování, na dokonalost fyzickou a psychickou, z vědeckých testů zjistíme, že žádná lidská rasa není evolučně dokonalá, a že každá lidská rasa je dneska složená ze zdegenerovaných parazitů.
Parazit touží po parazitování a tak evoluce stvořila mnoho; virů, mikroorganismů, rostlin, hmyzu, zvířat, lidí, atd. co na sobě parazitují, vše co žije, to musí jíst, a potravou je zde to co bylo dříve živé, tedy vše co je živé, to na sobě musí logicky parazitovat, hostitel to je ve skutečnosti parazit, protože pokud by zde něco neparazitovalo, tak by to zemřelo hlady.
Pokud hloupý politik označí malé podnikatele za parazity, protože nechtějí platit veliké daně nenažranému státu, tak on si nevidí ani na špičku nosu, lidi se zde rozdělují jenom na úspěšné a neúspěšně parazity, dobrota je zde žebrota. Lhář v druhých spatřuje lháře a zloděj v druhých spatřuje zloděje.
Pokud někomu vadí to, že lidi na sobě sobecky parazitují, je zde jednoduché řešení, zavedeme globálně přídělový systém na; zaměstnání, zboží, služby, vzdělání, atd. vše bude řídit globální GVKB umělá inteligence, ve spolupráci s GVKB policejními roboty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem