pátek 27. května 2016

Optimální naprogramování budoucnosti

Minulost nezměníš, současností žiješ, budoucnost si programuješ, všechny vztahy v nás a okolo nás to je naprogramovaná budoucnost, pomocí myšlení které řeší složitou existenční situaci. Když jsem se ptal profesorů, co vyučují na vysoké škole programování, aby mě jednoduše osvětlili, co je to programování, tak jsem zjistil, že mají v hlavě profesoři nasráno.
Programování je využití informací k dosažení nastaveného cíle, každý program směřuje k cíli, na který je nastaven programátorem. Pokud si tedy vše živé vytváří programy, tak je to proto, aby se vše bez problémů dostalo k cíli, který byl naprogramován.
Zjednodušeně si představte nastavení buzení u mobilu, mobil ráno zazvoní, vás probudí, a tak se dostanete do zaměstnání, a vše je tak jak to má být. Pokud mobil ráno nezazvoní, tak je zde problém, chyba může být v mobilu, nebo v nás, z chyb se poučíme a život jde dále.
V životě jsme loutkou, kterou ovládají vztahy, všechny vztahy jsou naprogramované, a v těchto programech jsou chyby, bezchybné programy jsou jenom velmi jednoduché a primitivní programy, (program na obsluhu výtahu) čím více je program složitý, a neustále se aktualizuje, tím více i program chybuje (Windows 10).
Optimální naprogramování budoucnosti je možné jenom díky svobodě, v přírodě je vše svobodné a tak zde vše programově funguje poměrně dobře, jakmile je mocnými parazity svoboda narušena, tak naše existenční budoucnost je už na hovno.
Ryba smrdí od sobecké hlavy prezidenta nebo ředitele, elita se má dobře, protože nepracuje a jenom práci druhým sobecky rozděluje, aby na ní už žádná těžká práce nezbyla, a ona mohla cestovat po světě, a užívat si luxusně život na drahém hotelu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem