úterý 10. května 2016

Nová civilizace potřebuje nové lidi

Končí staré období, kdy jsme byli závislí na ubohé byrokratické centralizaci, a přichází otevřená konzumní GVKB civilizace založená už na decentralizaci a výhodné spolupráci. To co je jednoduché, z toho zde není žádný zisk, čím složitější problémy sami zvládneme, tím více zde budeme i úspěšnější.
Digitalizace a globalizace je jako chřipka, která napadla byrokratickou centralizaci a tak se byrokratické centrální systémy začínají systémově jistě hroutit. Proč by zde měli být hranice mezi státy, ať se lidi svobodně pohybují, a ať se svobodně pohybuje i zboží a služby, daně se mohou díky GVKB globalizaci a digitalizaci vybírat bez problémů globálně, a stejně tak i globálně je možné díky GVKB automatizaci a optimalizaci řídit celou civilizaci.
To že lidi mají různé jazyky a zvyky, to lze přeci řešit optimálně globální výchovou dětí, v globálním výchovném GVKB táboře, kam se umístí všechny děti už po narození, a zde je budou vychovávat jenom GVKB roboti, s umělou GVKB inteligencí, a naučí je GVKB myšlení a GVKB podnikání, pro život v nové GVKB civilizaci.
Základem výchovy zde bude vysoká psychická a tělesná kvalita člověka, nekvalitní člověk, bude ekologicky recyklován, aby s ním nebyli při výchově problémy. Nemusí být na světě ubožáků jako sraček, stačí, když zde bude tolik hodnotných lidí, aby zde nebyla už nikde bída a nezaměstnanost.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem