středa 18. května 2016

Nelze sloužit sexu a lásce současně

Život má smysl, když se duševně probudíme, mnoho hříšníků si myslí, že jsou duševně probuzení, pro duševní probuzení je třeba mít za prioritu to, že nebudeme zde hříšníky. Z díla je spatřen subjekt nebo objekt, pokud je dílo jenom řemeslem tak zde nedošlo k duševnímu probuzení, z díla musí být poznat, že jde o umění, podívejme se na to, že příroda k nám hovoří, aniž k tomu potřebuje knihy a učitele, to je přirozené umění, tam kde je potřeba kniha a učitel tam jde o řemeslo.
Školy produkují řemeslníky jako na běžícím pásu, a mnoho takto rychle vyprodukovaných řemeslníků, nemůže sehnat zaměstnání. Řemeslo lze poznat díky učení, umění to je už experimentování kdy sami bez knih a učitelů poznáváme co je správné a co je chybné. Umělecké dílo je originálem, který se často snaží řemeslníci kopírovat, ale tyto kopie nemají žádnou hodnotu. Podívejme se na stránky a blogy co jsou na internetu, 99% stránek a blogů, na internetu jsou jenom řemeslem a tak nemají pro návštěvníky žádnou hodnotu.
Lidi by chtěli nějaké kouzelné pilulky, po kterých by se duševně probudili, tak to nefunguje, problémem je většinou sexuální hlad který blokuje u lidí možnost se duševně probudit, proto duševní probuzení přichází teprve ve věku, kdy už člověka není otrokem sexuální touhy. Každé náboženství je proti sexu, protože pokud je zde sex, tak se lidi nemohou probudit, a žijí jako divoká zvířata, klasickou ukázkou je zde Islám, který není proti sexu, a tak se z věcích zde stali divoká zvířata.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem