čtvrtek 26. května 2016

Někdo nás globálně už dlouho sleduje

Jakmile se ubožák, narodí ubožákům v ubohé civilizaci, okamžitě dostane ubohé rodné číslo, dveře bytu, kde ubožák vyrůstá, mají číslo, dům má číslo, telefon ubožáka má číslo, pokud ubožák onemocní, tak jeho nemoc má číslo, pitevní protokol ubožáka má číslo, hrob ubožáka má číslo, atd.
Vše máme očíslované, abychom mohli zajistit fungující digitální civilizaci, už jenom zbývá to poslední, naskenovat globálně lidi a proměnit jejich vědomosti a myšlenky na čísla a tato digitální čísla využít ve virtuálním světě, kterému říkáme Matrix.
Nejsou zde už nikde genetičtí lidé, ale jsou zde jenom čísla v Matrixu, zdá se vám tento evoluční scénář jako nesmysl, který nebude zde nikdy realizován, tak věřte tomu, že pomocí nenápadné salámové techniky, se už začal tento scénář realizovat. Jsou už všude o lidech, ve městech globálně zaznamenávány statistická čísla, a ty se optimalizují a vyhodnocují, pomocí programů ve velikých státních počítačích.
Někdo nás globálně už dlouho sleduje a kdo to je, velký bratr to nebude, sleduje nás malá skupina lidí, co zde má globální moc, a globální bohatství, jména těchto svatých bohů, jsou tajná prý proto, aby se tím zajistila jejich vysoká bezpečnost. 
Bilderberg je označení pro výroční uzavřenou konferenci, na kterou je pozváno asi 200 významných celebrit. O pozvání rozhoduje elita této organizace, a každý rok se seznam obměňuje. Tradičně tvoří jednu třetinu pozvaných politici a zbylé dvě třetiny osobnosti jsou z oborů; finančnictví, průmyslu, obchodu, dopravy, školství, zdravotnictví, techniky, internetu, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem