čtvrtek 12. května 2016

Nejlepší ideologickou reklamou je strach ze smrti

Mnoho lidí si myslí to, že koupit si odpustky do GVKB ráje je chybou, a že je lepší peníze utrácet za; alkohol, cigarety, benzín, bydlení, jídlo, oblečení, atd. Podívejme se na to, že každý stát má veliký dluh, a tak tento dluh lidi rádi ze svého zaplatí, začneme globálně od bohatých lidí co mají většinou peníze uložené v daňových rájích.
Pokud nějaký bohatý parazit, odmítne být dobrovolně žebrákem, tak jej prohlásíme za jinověrce, a on bude s celou rodinou napíchnut na kůly a jeho majetek propadne GVKB systému. Ryba smrdí od hlavy, a za bídu lidí vždy mohli ti co jsou bohatí, sledujme pohyb peněz globálně, a zjistíme to, že 1% lidí na světě vlastní 99% veškerého bohatství!
Bohatí tvrdí, že komunismus je utopie, která nefunguje, pravdou je že každý ideologický systém, ve kterém není mezi lidmi ekonomická rovnost nefunguje, protože mocní parazitují na bezmocných. Základem pro GVKB komunismus, jsou policejní GVKB roboti, jakmile policejní GVKB robot zjistí, že nějaký člověk lže a krade, a tak jej policejní robot napíchne na kůl.
Nebudou zde už nikde peníze, a místo peněz zde bude globálně přídělový GVKB systém, práce bude přidělována lidem systémem vojenských rozkazů, za nesplnění GVKB rozkazu bude napíchnutí na kůl. Nabídka na pobyt v GVKB ráji, je tedy jenom do té doby, než se zruší globálně peníze, potom logicky už každý skončí jistě v GVKB očistci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem