pondělí 30. května 2016

Nejlepší drogou je sebenenávist

Je chybou utrácet peníze za chemické drogy, když lze mít zadarmo sebenenávist, je obtížné realizovat nenávist a násilí k druhým lidem, a je tak snadné realizovat nenávist a násilí k sobě.
Každý musí začít od sebe, pokud začneš nenávidět optimálně sebe, a budeš k sobě násilný, tak potom budeš moci i nenávist a násilí, rozdávat druhým lidem. Vezmi si za vzor vůdce, co pomocí diktatury proměnili lidem život v pekelný očistec, a ten kdo se jim drze postavil, ten skončil v pracovním táboře, a zde hlady a vyčerpáním brzo zemřel.
Vezmi si příklad z Islámu, tato sekta učí lidi sebenenávisti, a sebeubližování, období ve kterém byla úspěšná sebeláska, skončilo už před mnoha tisíciletími, díky elitě, která je plná sebenenávisti, a jaký je svatý vzor, takové jsou i jeho hříšné kopie. Základem je slovní ponižování, kdy si budeš často opakovat, jsem idiot, zase jsem to jako kokot posral, atd.
Dále je zde nutné sebetýrání, kdy jsi posedlý kariéristickým pokrytectvím, a tak si hraješ na sluníčkáře a hlásáš, Ano, bude lépe, přitom víš jistě, že bude hůře, protože takových idiotských kokotů, ve kterých je mnoho sebenenávisti, je všude dneska jako sraček.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem