pondělí 30. května 2016

Nedostatek jistoty dělá z lidí idioty

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, odeberte násilně inteligentnímu divokému zvířeti jeho přirozené jistoty, a divoké zvíře se začne chovat jako idiot! Moderní ukázkou je Islámská sekta, která věřícím Mohamedánům v Alláha, odebrala násilně jejich přirozené existenční jistoty, a tak z nich učinila psychické idioty, co plavou na malých člunech do EU, a ve Středozemním moři se často utopí jako idioti, protože neumí plavat jako ryby.
Podívejme se na globální dlouhodobé statistiky u deprese a sebevražd, ze statistik zjistíme, kde lidi nejvíce trpí nejistotou a o jaký druh lidí zde jde. Nevěřte; školství, tisku, televizi, rádiu, internetu, atd. to vše je komerční systém, který z vás dělá systematicky idioty, věřte objektivním globálním statistikám!
Nadbytek jistot pro elitní politiky a elitní podnikatele, vytváří automaticky nedostatek jistot, pro ubožáky co páchají sebevraždy. Neměli se stanovovat minimální platy, ale jenom maximální platy, představme si, že by u nás byl maximální plat 30 000 Kč hrubého, a i prezident republiky by bral tedy 30 000 Kč hrubého. Ekonomická laťka musí být nahoře a nemůže být dole, pokud je laťka dole, znamená to, že někdo dělá z pracujících lidí zase idioty!
Ekonomika potřebuje aby lidi utráceli, tedy potřebuje aby zde byl maximální plat v naší republice 30 000 Kč hrubého, bez možnosti si jej nějak navýšit, pomocí prémií nebo přesčasů, plat by se mohl člověku jenom snížit a nemohl by se nijakým způsobem zvýšit, a to ani podnikatelům a obchodníkům, pokud by si někdo koupil drahé nové auto, tak by tajná policie automaticky prošetřila pečlivě, jestli to není ekonomický parazit, pokud by měla policie podezření na to, že jde o ekonomického parazita, tak by tohoto člověka automaticky eliminovala bez soudu, jako parazita.
Být díky jistotám bohatý, musí být v EU společnosti největším zločinem, za který je jistá smrt, všichni musí v EU profesionálně pracovat, a všichni se musí mít dobře. Aby nemohl být zde nikdo bohatý, bude se každý člověk, každý měsíc ve svém životě muset stěhovat minimálně tisíc kilometrů, od bývalého domova, místo mu určí EU umělá inteligence, takto za život každý pozná celé EU, a nikdo nebude už vlastnit drahý dům, a mít drahé auto.
Představte si třeba Miloše Zemana, jak bydlí jeden měsíc v Praze, a druhý měsíc bydlí v Budapešti, třetí měsíc by bydlel v Římě, … za rok by tedy bydlel logicky ve 12 městech a za celý život by bydlel už ve 900 městech! Pořád hlásáme multikulturu v EU, tak zkusme jí realizovat v praxi, do takového EU by už lidi z Islámských zemí neutíkali, bydlet a pracovat každý měsíc v jiném státě, bez možnosti si sebou vzít rodinu a kamarády, to by jim už nevyhovovalo.
Parazit potřebuje k parazitování jistoty, a trvalé stěhování, mu zabrání získat jistoty, potřebné k sobeckému parazitování. Buďme jako ptáci
(Podívejte se na ptáky na obloze. Nesejí, nesklízejí, neshromažďují do stodol, ale váš nebeský Otec je živí. Nejste snad vy mnohem dražší? Copak si někdo z vás samými starostmi prodlouží život o jediný den? Proč si děláte starosti s oblečením? Pomyslete na polní lilie, jak rostou. Nepracují ani nepředou, ale říkám vám, že ani Šalomoun ve vší své slávě nebyl oblečen jako jedna z nich. Jestliže tedy Bůh takto obléká polní trávu, která dnes je a zítra bude hozena do pece, neoblékne snad mnohem spíš vás, vy malověrní? Nemějte tedy starosti. Neříkejte: ‚Co budeme jíst? Co budeme pít? Co si oblečeme? Všechny ty věci vyhledávají pohané, ale váš nebeský Otec ví, že to všechno potřebujete.)
co nehromadí jistoty, a bez problémů letí daleko, a potom se zase vrátí zpět, život je pohyb. V takovéto společnosti by bylo běžné říci, kdo to je Miloš Zeman, protože bychom měli každý rok 12 prezidentů!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem