středa 25. května 2016

Neandrtálci se nepoučí ani z vlastních chyb

Proč ekonomika a politika u nás tvrdě spí? Vše zde spí díky zaostalosti fyzické a psychické, nejsme lidi, jsme neandrtálci, co po sobě házejí vajíčka, pro neandrtálce s tmavou pletí co věří v Islám, jsme tranzitní zemí, protože neandrtálci s tmavou pletí nechtějí žít tam, kde žijí neandrtálci s bílou pletí, a chtějí žít tam, kde už žijí už inteligentní lidé, co za práci dostanou od zaměstnavatele hodně peněz.
Statistika jasně říká, že se státy rozdělují na kategorie, a pokud je nějaký stát v nízké kategorii tak v tom státě žijí neandrtálci a v tomto státě politika a ekonomika tvrdě spí. Spánek u neandrtálců je způsoben chybnými prioritami, všimněme si toho, že národy kde je veliká spotřeba chybných služeb a chybného zboží, tvrdě ekonomicky a politicky spí, jsme tím, co existenčně nejvíce spotřebováváme!
Abychom se ekonomicky a politicky probudili, musíme restartovat naše spotřební priority, jaké spotřební priority mají národy, kde žijí lidé a nežijí tam neandrtálci? Zásadní je zde konkurence, v okamžiku kdy je konkurence nahrazená centralizací a monopoly, tak následkem je to, že ekonomika a politika tvrdě usne, a z lidí se stanou ubozí neandrtálci, co milují slivovici a cigarety.
Naše národní produkty nedokážou uspět na světovém trhu, protože je navrhli a vyrobili neandrtálci, 90% zaměstnavatelů u nás jsou už cizinci, a oni s námi zde zachází ekonomicky jako s neandrtálci, co si nezaslouží za práci veliký plat. Není třeba vymýšlet to co je už ve Švýcarsku dávno vymyšlené, neandrtálci se nepoučí ani z vlastních chyb a lidé se poučí z cizích chyb, o tom to u nás už velmi dlouho je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem