úterý 10. května 2016

Nahradí lidské hlavy digitální hlavy

Žijeme ve světě, kde se vše digitalizuje a optimalizuje, lidská hlava je zastaralý model a tak je třeba ji nahradit digitální hlavou, takto už nebudou s lidmi už problémy a každý člověk bude dálkově ovládán jako autíčko na dálkové ovládání.
Máme zde v EU mnoho genetického materiálu na pokusy, když se chce tak vše jde, podívejme se na vývoj letadel, v minulosti nikdo nevěřil tomu, že zde bude možná letecká doprava a tak se člověk dostane rychle a levně na obrovské vzdálenosti.
Umíme už v těle nahradit mnohé systémy, a je jenom logické že musí dojít evolučně k tomu, že se člověku odřízne hlava a nasadí se mu umělá hlava. Člověk s umělou hlavou bude dobrým EU vojákem v Africe, takový EU voják bude plnit dokonale rozkazy a nebude mít problémy se svědomím, pokud nepřítel zničí jeho tělo s černou pletí, tak se jeho neprůstřelná hlava použije na nové tělo s černou pletí.
Ano, Afrika potřebuje od EU pomoc, a tak ji dostane ve formě moderních vojáků s digitální EU hlavou. Ve středověku zde existovali potlučenci, šlo o lidi které Islám donutil k tomu, aby bojovali proti vlastním lidem, dneska se situace obrátí, a EU pošle na Islám digitální potlučence s neprůstřelnou hlavou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem