Prohledat tento blog

pondělí 9. května 2016

Nahota je přirozeným základem života

V okamžiku kdy se člověk pěkně obléknul, tak se stal hříšným zvrhlým jinověrcem, nahota je přirozeným základem života, s příchodem oblečení přišlo logicky i pokrytectví, kdy jsme si jedno mysleli a jiné jsme říkali, a najednou zde nám byl ten druhý pekelným očistcem, protože jsme si začali konkurovat a dobrota se stala žebrotou. Někde je v konzumním Matrixu základní systémová chyba, a tou chybou je lež, o které si myslíme, že je to pravda, jde o svaté dezinformace.
Snažíme si vše zjednodušit do; rituálů, symbolů, fetišů, pověr, atd. řekneme o někom něco, co jej poníží, a tak se cítíme povýšeně jako svaté autority. Provoz na silnicích jasně ukazuje jak lidi chybně myslí, neustále na silnicích umírají miliony lidí zcela zbytečně, ale o tom se mediálně vůbec nehovoří, protože se hovoří mediálně jenom o tom, co je právě v módě, a co média považují za důležité.
Vše se zde zvrhlo do dluhové globální deprese, a nikdo neví jak tento problém řešit, všichni jenom pokrytecky a alibisticky dělají, jako by ten problém s dluhy zde vůbec nebyl! Místo správné ekonomické a politické koncepce, zde je jenom ubohá antikoncepce! Je třeba zavést globálně daň z vody co pijeme, ten kdo nebude platit daň z vody ten skončí ve vězení a zde umře žízní.
Nemá smysl zdaňovat; vlastnictví, zboží, služby, práci, atd. smysl má jenom zdanit pití vody, čím více člověk vypije vody, tím více bude muset zaplatit daň bez ohledu na; věk, pohlaví, náboženství, rasu, zdravotní stav, atd. takto už zde nebude problém s tím že se k nám snažili přestěhovat zlé opice z míst, kde rostou banány, protože si myslí, že se zde v EU o ně budeme dobře sociálně starat, jenže my tyto zlé opice zavřeme do vězení, a nedáme jim k pití žádnou vodu, protože nemají peníze na to, aby platili v EU vysokou daň z pití vody.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji