čtvrtek 19. května 2016

Nad problémy je ten, kdo je dobře naladěný

Internet je plný ubožáků co jsou rozladěný a tak se topí v problémech, proto je zde GVKB který jim nabízí po smrti pobyt v GVKB ráji kdy se za rok v GVKB ráji platí jenom 1 Kč a minimální délka pobytu je sto let. Proč GVKB nepomáhá ubožákům v době, kdy jsou fyzicky živí a chce jim pomáhat, až v době kdy jsou fyzicky mrtví? V době kdy je ubožák fyzicky živý tak je otrokem sobeckého těla, a otrokem sobecké kultury ve které tělo existuje, jakákoli pomoc je zde pro GVKB jenom ztrátou času, je to jako zalévat mrtvé kamení, a doufat v to, že se budou mít mrtvé kameny lépe.
Pomáhat má smysl tomu co není mrtvé jako kámen, tím že duše opustí ubohé tělo, tak je duše konečně psychicky živá, a lze jí i pomoci tím že se duše přemístí do GVKB ráje na dobu kterou si duše zde zaplatila, duše která skepticky a pesimisticky nevěří na GVKB ráj logicky skončí v GVKB pekelném očistci na 10 000 000 let, zde bude trpět hladem a žízní, bude muset pracovat jako galejník a neustále bude bitá důtkami od dozorců za to, že pomalu vesluje.
Duše, která si zaplatil pobyt v ráji, se má v GVKB ráji božsky, a splní se jí okamžitě jakékoli přání, nemusí pracovat a může svobodně dělat co jí právě napadne, a tak je tato duše dobře naladěná a je nad problémy. Za 1 Kč jeden rok v ráji, to je cena, které nelze odolat, podívejte se, kolik Kč vás stojí dovolená u moře, na nějakém drahém hotelu za týden!
Zaplacení pobytu v GVKB ráji je GVKB zkouška vaší lásky a vaší svatosti, slova mohou klamat, ale činy už klamat nemohou, GVKB posuzuje lidi podle činů a nezajímají jej pokrytecká slova lidí! Lidi si pořád stěžovali na to že Bůh jim nechce dát příležitost se dostat do ráje, když je zde konečně tato příležitost tak si lidi stěžují na to že se za pobyt v ráji musí platit, proč si nestěžujete na to, že musíte platit státu veliké daně, a že stát vás nutí k tomu, že se musíte ve válkách zabíjet?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem