sobota 28. května 2016

Místo modlitby je zde cigareta

Hříšník potřebuje pomoc od svatého, o tom to zde od stvoření člověka neustále je, problém je ten že zde je 1% svatých lidí a 99% hříšníků co potřebují od svatých lidí pomoc a tak logicky svatý člověk pomůže jenom tomu, kdo mu je mnoho užitečný.
Je to jako na zahradě, kde pomáháte tomu, co je vám užitečné, a nepomáháte plevelu a parazitům. Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje.
Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek, že zde není správná cena u lidské práce.
Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky decentralizaci, ve které nejsou monopoly, co rozhodují sobecky o druhých bez druhých. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami, a její velikou prodejní cenu, monopoly zde parazitují na kuřákovi, a on se tomu nemůže bránit.
To samé se děje ale u lidí co pracují za otrockou mzdu i zde na těchto lidech monopoly parazitují a tak je zde svatý monopol a ti ostatní jsou pracující hříšníci, co potřebují od státního monopolu pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je vše a že ostatní lidi jsou nic, lidi musí konečně přestat sloužit monopolům a začít monopoly zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce.
Monopol je náš největší nepřítel a zabít monopol je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná, podle situace a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy v politice hranaté stoly a byli zde kulaté stoly, nikdo zde nemá právo být zde svatým diktátorem a svatým vůdcem, ve sportu je každý vítězem jenom dočasně, a to samé se musí přenést i do politiky a podnikání.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují