pátek 13. května 2016

Mimořádný experiment v Matrixu

Zblízka spatříme informace a programy, z dálky spatříme vesmír a život; nula, čas, prostor, smrt, Bůh, peníze, láska, pravda, kulty, fetiše, atd. to jsou jenom symboly využité v programech. Vše je zde jenom virtuální iluze, jakýsi Matrix, bojíme se smrti, ale přitom nejsme živí? Proč se tedy bojíme smrti, když nemůžeme vlastně umřít? Smrt znamená to, že program nesplnil to, na co byl naprogramován, proto je v programu strach ze smrti, aby program otrocky splnil to, na co byl naprogramován!
Jsme všichni naprogramováni na práci pro Matrix (GVKB), svoboda a rovnost to je jenom iluze, vše je zde jenom informace a program, život je iluze způsobená dezinformacemi které jsou nám svaté. Co se vlastně ve skutečnosti děje, když konzumujeme chemické drogy, když vše je jenom program a informace, drogy to je zapnutí programu který násilně vypne inteligentní programy, které nám způsobují problémy s funkčností.
Pokud zemře naše tělo, existuje něco po smrti? Vše se zde kopíruje, pokud tělo žilo programově správně, tak jsou informace využité v nových tělech, tomu my říkáme ráj, pokud tělo žilo chybně, tak informace nejsou využité v nových tělech, to je peklo, ten kdo si zaplatí odpustky protože jeho tělo žilo chybně, získá možnost že po smrti jeho těla budou informace žít dále v nových tělech. Jde o mimořádný experiment v Matrixu, kterého se můžete mimořádně zúčastnit, ceny jsou symbolické, platí se za rok v GVKB ráji jenom 1 Kč.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem