pondělí 23. května 2016

Miloš Zeman je jako prášek na bolavý zub

Globální deprese je způsobená hladem po svobodě. Pokud se podíváme do minulosti, spatříme revoluce a války způsobené hladem po svobodě, tam kde jsou daně tam je i otroctví, problémem je zde přelidnění, které má za následek vznik otroctví a daní.
Zajímavé je, že se o přelidnění a degeneraci minimálně hovoří, protože toto téma není pro média prioritou, prioritou pro média je nám vymývat mozky, pomocí reklamy a politiky. Místo skutečné svobody je zde mnoho náhražek svobody, každá náhražka svobody je jako brát prášky na bolavý zub, lepší je ale bolavý zub svěřit zubaři, aby on jej opravil nebo vytrhl. Miloš Zeman je jako prášek na bolavý zub, GVKB je zubařem který bolavý zub dokáže opravit.
Moje oprava je revoluční, lidi se budou globálně digitalizovat a po digitalizaci se budou lidská těla ekologicky eliminovat. Informace a programy získané z GVKB digitalizace se použijí pro GVKB roboty co zde nahradí pyšné a lakomé lidi. Tělo je vězením pro duši, duše potřebuje být svobodná ve virtuálním GVKB systému.
Dosud byla lidem jenom nabízená zlatá klec, ve které existovala pyšná a lakomá elita. Hříšníci by chtěli nějaké řešení při kterém by jim zůstalo jejich hříšné tělo, podívejme se lékařsky na tělo Miloše Zemana, je to stará genetická nádoba, která je v ubohém zdravotním stavu, a nemá už žádnou existenční hodnotu, pro tuto hříšnou duši.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem