pátek 13. května 2016

Lidi druhé kategorie je třeba recyklovat

Pokud chcete emigrovat třeba do Kanady, tak vás systém oboduje na kategorie, a ten kdo spadne do druhé kategorie, ten se do Kanady nedostane, statisticky bylo zjištěno v roce 2016, že 80 % žádostí o práci a život v Kanadě, bylo imigračním úřadem v Kanadě zamítnuto, z toho jasně plyne závěr, že 80% lidí na světě, spadá podle Kanady, do druhé existenční kategorie, která se musí ekologicky recyklovat.
Otázkou je už jenom to, aby se konečně politici na světě dohodli na tom, že se bude 80% lidí na světě ekologicky recyklovat, použijí je byrokratické metodiky z Kanady, na určení toho kdo spadá do první kategorie, a kdo spadá do druhé kategorie, která se musí recyklovat.
Berme to jako u prodeje zboží, u kterého prošla záruka, takové potravinářské zboží se musí eliminovat. Lidí druhé kategorie je na světě už jako sraček, a tak je třeba tyto lidské sračky, spláchnout konečně do hajzlu! Mnozí namítnou, že i člověk druhé kategorie je člověk, a není to dobytek, který můžeme zabít na jatkách.
Minulost člověka je spojená s válkami, ve kterých se lidi neustále zabíjeli, jak vlastně došlo k tomu, že se staráme i o ubožáky, ze kterých nemáme žádný ekonomický užitek? Vysvětlení je v degeneraci mocenské ideologie, pokud se mocná elita skládá ze zdegenerovaných ubožáků druhé kategorie, tak je logické to, že zákony a regulace, jsou už všude zdegenerované.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem