úterý 10. května 2016

Lhář zde křičí ty jsi lhář

Prioritou zde jsou informace, pokud nemáme informace tak nemáme ani možnost zde být úspěšní, informace nám umožňují se vyhnout tomu že skončíme na slepé koleji, jako existenční ubožáci. Význam informací si uvědomíme když něco nevíme, a tak máme problémy, často je zde snaha o to, abychom byli od informací odříznutí, protože někomu vyhovuje to, že chybujeme, a tím někomu výhody a jistoty poskytujeme.
Ten kdo je ve vězení, nemá informace o tom, co se děje za zdmi vězení, tak jako jsou vězení ve kterých je zlý člověk, tak jsou i vězení ve kterých je zlá duše člověka, a tímto vězením je zlá víra v zázraky, kdy věříme tomu že bude lépe po smrti, nebo bude lépe po politických volbách. Islám je klasickou ukázkou zlé víry, která dokázala zlé duše uvěznit ve zlém vězení, a tak proměnit lidi ve zlé parazity.
Přeprogramování mozku je založeno na tom, že se mozek uvězní a odřízne dlouhodobě od informací o konzumní realitě. Jelikož lidi chtějí vše jednoduché, tak nahradili vězení víry za chemické vězení, a místo chození do chrámu a modelní, mají pivo a cigarety, každý člověk dneska má svoje originální vězení pro tělo a pro duši, logicky následkem je deprese a toužení které je lidem soužením. Pokud díky přeprogramování mozku jsme zlí, tak je logické že zde jsou konflikty a války, zlí diktátoři vytvářejí zlé diktatury, a zlí lidé se snaží utéci ze zlé diktatury, aby zle zde neskončili.
Peklo je zde díky tomu, že je zde odříznutí od informací, díky tomu že existujeme ve vězení, a tak neznáme skutečnou realitu, podívejme se na celebrity z blízka a spatříme kariéristické pokrytce, vše se zde stalo obchodem a divadlem, toužení po úspěchu je zdrojem soužení a depresí. Zloděj zde křičí chyťte zloděje, lhář zde křičí ty jsi lhář, někde je chyba v Matrixu, a tou chybou je pyšnost, která z nás dělá lakomce. Něco se ti povede a jsi na to pyšný, všichni jsou dneska jenom letadla, ale po mě už pojmenovali letiště v hlavním městě, a tak jsem na to pyšný, že já nejsem letadlo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují