úterý 24. května 2016

Lépe už bylo a bude nám už jenom hůře

Prioritní lidskou chybou, je víra ve svaté teorie. Teorie je program, který nebyl v praxi otestován, a je logické, že takový program v praxi mnoho chybuje, a následkem je deprese u; náboženství, politiky, ekonomiky, vědy, techniky, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, umění, atd. Ano, bude lépe, to je klasická ukázka ideologické teorie, která v praxi nefinguje, lépe už bylo a bude nám už jenom hůře, protože nejsme schopní a ochotní, skončit se závislostí na teoretické kultuře!
V mocných a bohatých hlavách co mají vysoké vzdělání, se rodí neustále nové svaté teorie, a tyto prázdné hlavy mají sobeckou snahu, tyto neotestované teorie uvádět násilně do praxe, a následkem je globální dluhová krize. Ryba smrdí od hlavy, která miluje svaté teorie, každá svatá kniha je klasickou ukázkou teorie, která v praxi nefunguje, a přesto nebylo elitou nikde zakázáno, tyto svaté knihy tisknout, jako knihy které jsou lidem psychicky nebezpečné.
Veliká spotřeba drog a léků na deprese, je následkem teoretické kultury. Proč je zde bída a nezaměstnanost? Příčinou je nadbytek teorie a nedostatek praxe, pokud někdo odvážně jako hrdina poukáže na to, že jsou lidské zákony a regulace plné svaté teorie, která v praxi ekonomicky nefunguje, tak je označen mediálně za idiota, který nerozumí politice a ekonomice. Pokud by u nás přistáli mimozemšťané, a přečetli si naše lidské zákony a regulace, tak by se rozhodli, lidi zde pomocí GVKB robotů vyhladit, protože by lidi považovali za teoretické idioty, které už nelze nijak evolučně změnit k lepšímu.
Je vám psychicky zle, tak věřte tomu, že za to může svatá teorie, která zde všemu kraluje. Podívejme se do hloubky na to, co je zde evolučně úspěšné, a zjistíme, že za úspěchem je odmítnutí svaté teorie, a úspěch je založen na praxi. Neustále zde elita vymýšlí to, co je už dávno vymyšlené a praxí otestované, podívejme se třeba na nadbytek existenčních ubožáků na světě, máme praxí otestováno to, že plynové komory mohou levně a rychle globálně eliminovat přelidnění a degeneraci, náš chemický průmysl může do těchto plynových komor, dodávat kvalitní a levný plyn, který umí rychle hubit parazity.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem