pátek 6. května 2016

Kyvadlo mezi dobrem a zlem

Myslíme podle situace ve které jsme a tak se rozhodujeme neustále mezi dobrem a zlem, co je dobré pro nás to je často zlé pro druhé, je zde neustálý střet zájmů, pravá láska je zde jenom mezi pánem a sluhou, milujeme to co nám slouží a nenávidíme to co nám poroučí. Nejhorší je že mnoha lidem to už díky drogám nemyslí, a tak se chybně rozhodují, a následkem je zde deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, spravedlnosti, psychiky, atd.
V přírodě je problém s chybným tvorem vyřešen tím že se chybný tvor ekologicky eliminuje, proč stejně nepostupujeme i v naší konzumní civilizaci, zaměstnavatelé nestojí o opice z Afriky tak bychom měli logicky opice z Afriky ekologicky eliminovat tím že je z lodí naházíme do moře, ať si plavou zpět do Afriky.
Zavedeme všude GVKB kontrolní digitální systémy a ten komu to bude myslet chybně nebo pomalu, ten bude hozen do moře, a bude si moci zaplavat do Afriky. Statisticky v EU 99% lidí myslí chybně nebo pomalu, takže můžeme 99% lidí z EU naházet nahé do moře, a tím se vyřeší problém s; nezaměstnaností, degenerací, antikoncepcí, srážkou s blbci, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem