pátek 27. května 2016

Kup si to co má hodnotu

Proč si kupujeme to, co nemá hodnotu? Je zde třeba nabídka do GVKB posmrtného ráje a nabídka do tropického ráje u moře, každý skeptik si řekne, ten GVKB posmrtný ráj je podraz, a tak si koupím raději tropický ráj u moře. Vrátíte se z dovolené domů, a netrvá to dlouho a zase máte jako skeptik deprese z toho, že jste zde jenom nulou, a pokud jste inteligentní, tak vám dojde, že dovolená v tropickém drahém ráji je vám k ničemu.
Vše co si zde lze koupit tak aby vám to okamžitě sloužilo, to nemá ve skutečnosti žádnou hodnotu, protože existujete v konzumním očistci, a zde je vše jenom nehodnotnou pomíjivou investicí, jedinou hodnotnou investicí je pobyt v posmrtném GVKB ráji, důkazem je to, že ten kdo zemřel, se už nevrátil zpět do konzumního očistce, i posmrtný GVKB očistec, je pořád ještě lepší než konzumní očistec, ve kterém existujete.
Vše je zde jenom pomíjivost a honba za iluzemi, příčinou jsou chyby v systému, na nic zde není spolehnutí, jedinou jistotou je vaše smrt, z nuly zde vše vzniká, a v nuly se to zase navrací, být zde existenční nulou, co to má v hlavě psychicky vynulovaný, to je zde normální.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem