středa 11. května 2016

Králem v EU bude už brzo GVKB

Guru umí z opice udělat člověka, ideolog umí z člověka udělat opici, každý zde je nějak druhým užitečný, v každém z nás je opice a člověk, situace rozhoduje o tom, jestli zde budeme opicí nebo člověkem. Tam kde je mnoho křiku, tam je i mnoho opic, a tam kde není žádný křik, tak je mnoho lidí. Guru může proměnit opici v člověka, jenom tehdy, pokud si opice koupí od GVKB guru, odpustky do posmrtného ráje, vše je dneska jenom obchod a divadlo, to co je zadarmo to zde nemá žádnou hodnotu.

Včera jsem si chtěl stáhnout z internetu Windows 10 a stahování šlo neskutečně pomalu, a za hodinu se stáhnulo jenom 10% tak jsem se po hodině rozhodnul, že to odložím na noc. V noci (čas 2 hodiny ráno) byl Windows 10 stažený za dvě minuty, protože opice co mají počítače už šli spát, a tak mohli počítače od firmy Microsoft pracovat rychle jako blesk.

Je prostě doba kdy je dobré nic nedělat, a je jiná doba kdy je dobré něco dělat, podívejme se na Adolfa Hitlera, on přišel k moci v době, kdy bylo třeba něco politicky dělat, a tak on mohl mocensky rychle vyrůst ve vůdce, pokud by se nový Adolf Hitler v roce 2016, pokusil v Německu něco politicky dělat, tak by okamžitě zkrachoval, protože dneska je doba, kdy lidi co myslí jako Adolf Hitler, nemohou v Německu mocensky uspět, lidově se tomu říká, přijít s křížkem po funuse.

Zkuste v dnešní době přijít s tím, že založíte na internetu něco jako je Facebook, logicky neuspějete, protože jste zase přišli s křížkem po funuse! Proč to v Praze, od 28.9.1918 stojí za hovno? Založení našeho malého státu, to byl příchod s křížkem po funuse, proto jsme logicky zde neuspěli ekonomicky a politicky. Dokud zde nebyla naše malá ubohá republika, která se nedávno (1.1.1993) rozdělila na dvě ubohé republiky, tak jsme se zde měli dobře, doba je prostě taková, že v malém ekonomika a politika nefunguje!

Podívejme se do Indie, která se rozpadla na mnoho malých států, jak tam funguje uboze ekonomika a politika, opakem je zde Čína, která je obrovským národem, který se nikdy nerozpadl na mnoho malých národů. EU nefunguje, protože není mocenskou diktaturou, a vše zde řídí chybně byrokrati a politici, je třeba proměnit EU v GVKB království, a udělat z EU svatou GVKB monarchii, ve které nebudou mít už moc hříšní politici a hříšní byrokraté. Králem zde ale nebude stará opice s korunou na hlavě, králem v EU bude GVKB umělá inteligence, člověk s vysokou školou je už evolučně zastaralý model, který mnoho chybuje a pomalu pracuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem