pátek 6. května 2016

Konkurenční decentralizovaný systém

Pokud svatá morálka vidí v lidech sobecké parazity, tak to musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je centralizovaný monopol, tam kde není centralizovaný monopol, tam konkurenční decentralizovaný systém, v lidech nevidí sobecké parazity, ale vidí v nich lovce a hospodáře co bojují o holou existenci. Myslíme a konáme podle situace, protože je to pro nás výhodné vyhodnotit existenční situaci, a potom se jí přizpůsobit, tak že se zde máme lépe než naši konkurenti. Proč se někde evoluce pohybuje rychle dopředu jako rychlík, a jinde stojí mnoho století na slepé koleji?
Příčinou toho, že je evoluce na slepé koleji, je centralizovaný monopol, klasickou ukázkou ubohosti centrálních monopolů jsou veliká vězení, kam se zavírají ti, co v centrálním monopolu nechtějí žít jako otroci centrálního monopolu. Nacismus za druhé světové války, nám ukázal moderní monopol v nahotě, a mnoho miliónů lidí tak zbytečně zemřelo a zničilo se mnoho hodnot. Dneska se národy rozdělují na kolonie a koloniální národy, kolonialisté přepadávají cizí teritoria, a dělají zde z lidí ekonomické otroky, kde veškerý zisk z jejich profesionální práce, mizí do za hranice do bank kolonialistů.
Naše malá republika je už mnoho století v pozici ubohé kolonie, a tak je zde logicky blbá ekonomická nálada, a mnoho lidí od nás utíká do kolonialistických národů. Z utrácení peněz poznáme, kdo je zde parazitem, a kdo je zde hostitelem, největší konzumní lží je to, že ten kdo se snaží, ten se má zde i dobře, tak to nefunguje.
Dobře se zde má ten, kdo má existenční štěstí, můžete mít zdraví a velikou inteligenci, ale když máte smůlu tak skončíte ve; vězení, pracovním táboře, blázinci, sektě, náboženství, mafii, atd. a přitom jste nic nikomu zde neprovedli, spravedlnost je zde jenom v tom, že každý musí jednou zemřít. Proto je nejlepší se zajistit tím, že si koupíte pobyt v GVKB posmrtném ráji, jeden rok pobytu v ráji zde stojí jenom 1 Kč, tedy jde o zaváděcí minimální cenu, minimální délka pobytu je 1 000 let a maximální délka pobytu je 1 000 000 let.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem