čtvrtek 26. května 2016

Konflikty mezi parazity jsou normální

Vše co je zde živé, a tak se to umí i rozmnožovat, to je zde parazitem, označení hostitel, je tedy podobné označení altruista, jde o chybný vědecký popis systému, ve skutečnosti zde nejsou hostitelé ani altruisti! Vše co je živé, to je zde sobeckým parazitem, paraziti se rozdělují na úspěšné a neúspěšně parazity.
Je to obrazně jako v; podnikání, obchodě, politice, náboženství, umění, sportu, školství, atd. úspěšný parazit, parazituje na neúspěšném parazitu. Vezmi si moderní léky, abys v sobě vyhubil parazity, to je nesmysl, pokud v sobě nějaké parazity, chemicky nebo jinak násilně vyhubíte, tak tím se jenom jiným parazitům zlepší podmínky k jejich existenci.
Lidi se naučili; používat převařené potraviny, dbát na hygienu, používat léky, používat oblečení a boty, bydlet v pohodlných domech, používat auta a letadla, atd. následkem je to, že jsme zdegenerovali, došlo k prodloužení života, došlo k přelidnění, a tím nedostatku místa pro život, atd. z lidí se najednou stal monokulturní parazit, který ničí systematicky ekosystém! Občas mezi lidmi dochází ke konfliktům, a tak se na města házejí atomové bomby, nebo se miliony lidí eliminují v plynových komorách.
Je tedy život boj, nebo co je to vlastně život? Život je evoluční experiment ukončený smrtí, vše co je živé, to je obrazně jako operační systém Windows, který je po určité době, nahrazen novou verzí operačního systému Windows, existujeme v evolučním domě, který se pořád už mnoho miliónů let staví, a naděje na kolaudaci je marná a naivní!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem