sobota 28. května 2016

Kokote kam spěcháš

Mládí je v prdeli a do důchodu je daleko, doba se od základů změnila a najednou jsem dostal starobní důchod, když jsem byl na vojně a sloužil jako kokot zadarmo socialistickému státu, tak mě nenapadlo že kokotský socialismus bude eliminován, a místo něj zde bude kokotský kapitalismus. Jednou jsem majorovi na vojenském letišti řekl omylem pane, a už jsem letěl jako s stíhačka MiG-29 z jeho kokotské kanceláře, že on je prý soudruh.
Prostě a jednoduše, co bylo to bylo, teď jsem už v důchodu, zatím jsem v důchodu první měsíc, a tím začínám přehodnocovat svoji kokotskou minulost, je to logické, období kokotského spěchu za výhodami a jistotami v socialismus a kapitalismu definitivně skončilo, a už nemusím jako kokot každý ráno vstávat do kapitalistického zaměstnání, kde je kokotů jako sraček.
Taky jsem ještě byl po 9 měsíců v roce 1992 ve Francii u sekty Kršna na jejich zámku, v psychiatrické léčebně Bohnice jsem byl v roce 1994 jenom jeden týden, a už mě vyhodili zpět do kokotského života, že prý nemám dělat kokotiny, a snažit se o to násilně vystoupit jako kokot ve státní televizi a snažit se kokotům zde říci, že jsou kokoti, a že dělají jenom samé politické a ekonomické kokotiny.
Pravda nemá v kokotské státní televizi co dělat, je to přeci mediální divadlo, které ovládají mocní kokoti. Adolf Hitler dopadl hůře a byl ve vězení za jeho puč, v roce 1923-1924 ovšem trest mu mnoho zkrátili, čímž udělali velikou historickou chybu, díky které rodiče mého otce skončili v plynové komoře, protože to byli židé, naštěstí můj otec chytře utekl před kokotskými Nacisty do Anglie.
Doba někdy není zralá na veliké změny, poučil jsem se z mého koktského evolučního vývoje, a přešel jsem na svatou klasiku, neslibuji už místním kokotům. Ano, bude líp, protože lépe už kokoti bylo před popravou českých pánů, slibuji kokotům po smrti ráj, pokud si koupí moje GVKB odpustky, za 1 Kč nabízím rok pobytu v posmrtném ráji, jenom skeptický kapitalistický kokot, by tuto výhodnou GVKB nabídku odmítnul. V GVKB ráji už nejsou komunisti ani kapitalisti, zde jsou jenom kokoti, co zde dělají kokotiny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem