neděle 29. května 2016

Kdy zde zvítězí láska a pravda, nad lží a nenávistí?

Ráj je tam, kde není možná anonymita, logicky pekelný očistec je tam, kde je anonymita. Pokud ten, kdo koná zlo, nemůže být anonymní, tak je za zlo brzo potrestán, a tím už on nemůže konat zlo. Virus může škodit jako parazit protože je anonymní, jakmile virus přijde o anonymitu tak je eliminován.
Kdo ovládá mocensky naši civilizaci? Jenom z utrácení za luxus a zbytečnosti můžeme odhalit jedince a organizace, které ovládají civilizaci, není důležité kolik kdo má peněz, ale je důležité kolik peněz kdo utrácí. Kdo utrácí peníze za zbraně a armády?
Největší zbytečné utrácení peněz je zde jenom za zbraně a armády, a tyto peníze utrácí vládnoucí politická elita, ona podepisuje smlouvy a tato skupina lidí ovládá naši civilizaci. Prezidenti jsou jenom loutkami, které reprezentují, ale nemají skutečnou moc a možnost, odmítnout nákup zbraní a zrušení armády.
Peníze vynaložené na zbraně a armády, mají za následek dluhy u státu a dluhy u pracujících lidí, vše je dneska ekonomicky propojeno, ano, ryba smrdí od parazitující politické hlavy. Jak udělat civilizaci kde není možná anonymita a kde se ví vše o každém člověku?
Cesta je ve virtuální helmě GVKB, každý člověk bude mít svůj soukromý jazyk a bude moci s jiným člověkem komunikovat jenom přes virtuální helmu, která jeho řeč přeloží, a provede i záznam jeho řeči, umělá GVKB inteligence při překladu eliminuje chyby a lež, nebude už možné říci dětem, že je nosí čáp a že si čert přijde pro zlobivé děti.
Představme si prezidenta, který chce něco říci na konci roku národu a nebude moci národu lhát? Logicky následkem musí být zánik potřeby studia na škole, lidi už nebudou chodit do školy, ale vše je naučí GVKB virtuální helma, ten druhý už nebude naším konkurentem, a tak konečně zvítězí láska a pravda, nad lží a nenávistí, na věčné časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují