neděle 29. května 2016

Kdo může za problém s ekonomickými přistěhovalci?

Proč v EU veliké daně platí Němci a malé daně platí Turci? Vysvětlení je v prioritách, pro Němce je prioritou existenční úspěch, a pro Turky je prioritou parazitování na státu, proto se lidově říká, turecké hospodářství.
Zjednodušeně lze lidi v EU tedy rozdělit na Němce a Turky, třeba poláci se nacházejí někde uprostřed mezi Němci a Turky, příčinou je zde to, že Polsko má k dispozici moře, a díky tomu mnoho lidí dělá námořníky, a tím vzniká propojení s globální ekonomikou, vnitrozemské národy, byli vždy více zaostalé, i když to se začíná už globálně rychle měnit, díky moderní dopravě a moderní digitalizaci.
Kdo může za problém s ekonomickými přistěhovalci? Za problém může turecký systém myšlení, na světě 99% myslí stejně jako Turci a tak je na 99% světa logicky i turecké hospodářství, a lidi se snaží utéci tam kde je německé hospodářství (1% světa) a je jenom logické, že se tomuto náporu ekonomických parazitů s tureckým myšlením, německé hospodářství začalo bránit.
Turci jsou jinověrci a jinověrce je třeba začít napichovat na kůly, zní to drsně, ale moudrý hospodář nemůže být dobrý k parazitům a plevelu, protože potom by to byl hloupý hospodář, z díla se pozná tvůrce, jaké je dílo Turecka, a jaké je zde dílo Německa, z pohledu ekonomiky v EU, proč není v Turecku moderní tržní ekonomika, jako v Německu!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem