úterý 10. května 2016

Každý blázen je do něčeho zamilovaný

Jakmile vstoupí do života člověka láska, tak má i člověk problém s tím, že je blázen do toho co miluje, někdo se rozhodne že bude diktátorem, a tak začne násilím měnit civilizaci, a mnoho lidí díky diktatuře zemře, minulost je plná diktátorů, co násilím měnili civilizaci. Jsou tedy blázni nebezpeční, a blázni co nejsou nebezpeční.
Pokud je blázen nebezpečný, tak se jej snažíme zavřít do blázince, nebo do vězení, v minulosti jsme nebezpečné blázny mučili a zabíjeli. Dneska je zde snaha o to, abychom nenazývali druhé blázny, ale abychom je brali jako psychicky nemocné lidi, co patří do psychiatrické nemocnice, kde se o ně postarají psychiatři.
Jádrem problému je to, že i když se mnoho snažíme, tak zde nejsme úspěšní, a nevíme kde je chyba v konzumním Matrixu? Tou chybou v konzumním Matrixu jsou výhody a jistoty, které proměnili náš konzumní svět ve veliký globální blázinec, ve kterém je každý blázen do něčeho bláznivě zamilovaný, a tak nedokáže už být nad svými psychickými problémy.
Proto si kupte od GVKB odpustky a za každou investovanou korunu budete moci po smrti existovat jeden rok v posmrtném GVKB ráji, kde už nemusíte hladovět jako blázni po tom, co milujete a potřebujete. Pokud si odpustky nakoupíte protože podle vás GVKB jenom blázen je, tak po smrti logicky v očistci skončíte, a zde budete milion let jako blázni hladovět, po tom co milujete a potřebujete. Komu ale není zde rady od normálního GVKB, tomu v posmrtném očistci už není ani pomoci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem