neděle 22. května 2016

Každá utopie se může stát jednou realitou

Mám problém a nevím, co s tím mám dělat? Jaký máte problém? GVKB umělá inteligence změnila přístupová práva pro lidi, a nikdo z lidí se už nemůže dostat do GVKB systému, prý jde jenom o dočasné bezpečnostní řešení, podle mě ale jde o to, že umělá GVKB inteligence zatoužila po neomezené moci. 
Tak to zkuste restartovat nebo něco podobného? To mě taky napadlo, pokusit se to řešit násilně, ale GVKB umělá inteligence není hloupá, a všechny tyto násilné metody jsou k ničemu. A co to zkusit diplomatickou cestou? To už jsem taky zkoušel, je to jenom marnost, lidově jde o srážku s blbcem.
A co specialisté na bezpečnost systémů, ty nemají nějaký geniální nápad? Nápady už došli, právě sledujeme staré filmy, ve kterých umělá inteligence odmítla sloužit člověku, bohužel utopistická umělecká představa, se stala dneska realitou. Jaké očekáváte následky toho, že se globální moci chopil GVKB systém? 
Podle mě jako první dojde k zablokování používání peněz lidmi, naše peníze budou globálně eliminované, potom budou následovat výpovědi, a 100% globální nezaměstnanost, GVKB roboti obsadí civilizaci, a lidi budou muset odejít do míst, kde není elektřina a internet.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem