pátek 6. května 2016

Jsou sluníčkáři psychicky normální?

Sluníčkář má přeprogramovaný mozek pomocí svatých dezinformací, a žije jako dítě ve světě pohádek, kde jsou možné zázraky, a z chudáka se stane král. Realita byla a bude o tom, že je zde soutěž a konkurence, proto je zde dobrota žebrotou, a pokud chce zde někdo uspět, musí soutěžit a bojovat. Největší klasickou globální organizací sluníčkářů je statisticky Křesťanství, budeme se mít rádi a tak se budeme mít všichni dobře, jenže ono to v realitě nefunguje!
Prý jsem pesimistický sobec, a vše jenom zjednodušuji, to mě řekla jedna cizí stará žena, když jsem jí nazval sluníčkářem, protože ona nesouhlasila s tím, že by si hříšníci měli kupovat odpustky svých hříchů do posmrtného GVKB ráje. Počátek vymývání mozků je u armády a později bylo vymývání mozků použito i u; pohádek, pověr, mýtů, rituálů, fetišů, kultů, šamanismu, sekty, církve, politiky, reklamy, školství, atd.
Uděláme svět multikulturní, protože jsme Křesťanští sluníčkáři, a věříme tomu, že globální multikulturní civilizace, bude ekonomicky a politicky fungovat. Statistika jasně ukazuje to, že multikulturní civilizace musí vést jistě ke genocidě, kdy se eliminuje to, co není pro kulturu hodnotné, Nacisti v plynových komorách vyvraždili miliony ubožáků (Židé, Romové, atd.) co nebyli pro jejich Nacistickou kulturu už hodnotní.
Co se jednou už stalo, to se může zase opakovat, a zase v plynových komorách, vyvraždíme rasově nehodnotné jedince po milionech! Kde byli Křesťanští sluníčkáři schovaní, když Nacisti vraždili v plynových komorách miliony ubožáků? Kde byli schovaní Křesťanští sluníčkáři, když zde byla poprava českých pánů (tří pánů, sedmi rytířů, 17 měšťanů) 21. června 1621 v Praze.
Křesťanští sluníčkáři zbaběle zalezou, když by mohl být ohrožen jejich sluníčkový život, a vylezou jenom tehdy, když vědí, že se jim nic zde nemůže stát. V dlouhé minulosti sluníčkářů zde byli jenom Husité, co jako Křesťanští sluníčkáři se pokusili bojovat za to, aby láska a pravda zde zvítězila nad nenávistí a lží, jak to dopadlo, to už každý ví. Kuba je odstrašující ukázkou toho, jak dopadne konzumní kultura, díky sluníčkářům co se dostanou k moci, proč uprchlíci z Afriky neutíkají na Kubu, je tam veliké teplo a žije tam i mnoho černochů z Afriky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem