středa 25. května 2016

Jsi tím, o co se prioritně staráš

Naše starosti jsou jako stín, před kterým nelze utéci. Náš centrální nervový systém, který je v mozku, je zde na to, aby se o vše v nás a okolo nás optimálně staral, a často to nezvládá, protože jeho možnosti jsou omezené. Následkem jsou fráze; mě to dneska nemyslí, já se z toho zblázním, nejhorší je srážka s blbcem, atd.
Čím více je náš život složitý, díky přelidnění a degeneraci, tím více máme problémy s naším mozkem, který selhává a tak se snažíme to řešit pomocí nejrůznější chemie, která nějak chod mozku ovlivňuje. Jsou i lidi co místo konzumování toxické návykové chemie věří na Boha a pohádky, tento typ věřících lidí je velmi nebezpečný, a může i rozpoutat terorismus a války.
Statistika zjistila to, že lidi dneska utratí více peněz za drogy a benzín a naftu, než za potraviny, benzín a nafta je svým způsobem taky droga, kterou místo do sebe lijeme do motorek a aut. Podívejme se na Adolfa Hitlera, který se jako vůdce staral dlouho o Německý národ, jelikož měl problémy s tím, že mu jeho pyšný a lakomý mozek špatně myslel, tak to s Německým národem špatně dopadlo, a on nakonec zbaběle spáchal sebevraždu. Mě už to taky dneska nemyslí, a tak nebudu dále pokračovat v psaní, a ukončím toto zajímavé filosofické zamyšlení, nad lidským sobeckým myšlením.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem