sobota 28. května 2016

Jenom u nás nejsou nespokojení zákazníci

Smrt to každému jistě spočítá. Pokud jsi nemocný a nebereš správné léky, tak smrt začala počítat s tím, že si pro tebe už brzo přijde, a proto by sis měl koupit odpustky, protože tak si zajistíš cestu do posmrtného GVKB ráje, vše je dneska už komerční a i ráj přešel logicky na komerční systém, a prodává tak GVKB odpustky za zaváděcí minimální cenu 1 Kč, za rok pobytu v GVKB ráji.
Podnikání založené na tom že vše musí zemřít je jisté, veškerý život to je jenom evoluční dočasný experiment, ukončený jistou smrtí, lidi odkládají vše do budoucnosti, a myslí si, že zde budou žít velmi dlouho.
Dneska jsi prezidentem a zítra z tebe zbude jenom trochu prachu, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, prachy má zde ten, kdo nechybuje, a tak do pobytu v posmrtném ráji mnoho peněz i investuje.
Víra v posmrtný ráj, je lepší než věřit v to že vám pomůže; reklama, politika, sekta, církev, kamarádi, rodina, drogy, stát, půjčky, atd. Nenechávejte peníze a majetek dědicům nebo státu, investujete do posmrtného ráje, můžeme vám zajistit 100% spokojenost, u nás nejsou nespokojení zákazníci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem