čtvrtek 19. května 2016

Jenom smrt eliminuje problémy

Za všemi lidskými problémy je to, že život to je evoluční experiment, ukončený jistou smrtí nepovedeného experimentu, ano jsi nepovedený ubohý bezvýznamný evoluční experiment, a je jedno, jestli jsi ubožák nebo ředitel, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom ty prachy zde jsou existenčním problémem.
Nabídka zboží a služeb je zde veliká, a prachů má každý málo, a tak si nekoupí posmrtný pobyt v GVKB ráji, a tím logicky musí skončit na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde trpět a naříkat. Komu není od GVKB rady, tomu v očistci už nic a nikdo nepomůže, je to jednoduché říci skepticky, že po smrti nic není, a je složité už dokázat to, že po smrti nic není, dosud nikdo z lidí nedokázal to, že po smrti nic není!
Tělo je nádobou na duši, a když se nádoba rozbije tak duše z nádoby unikne do světa kde už nemusí být uvězněná v tělesné nádobě jede o GVKB svět který je rozdělen na očistec a ráj. Období, ve kterém lidi věřili na to, že hříšníci skončí v očistci, a ostatní skončí v ráji skončilo, dneska je vše už postavené komerčně.
Čím více peněz zaplatíš tím déle budeš v ráji to je spravedlivé a logické, každý má možnost si vydělat peníze a ty svobodně utratit za to co potřebuje a miluje. Politici vám lžou, že v budoucnosti bude lépe, lépe zde už bylo, a bude vám zde jenom hůře, protože narůstá globálně nezaměstnanost a bída, brzo už zde bude světová dlouhá válka a lidi budou ve válce umírat jako mouchy, ten kdo si koupil pobyt v GVKB ráji, má jistotu která se mu vyplatí stonásobně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem