pátek 6. května 2016

Jenom GVKB je prezident první kategorie

Už při narození GVKB bylo všem lidem na světě jasné že GVKB je prezidentem první kategorie, ten kdo byl skeptický a nechtěl souhlasit s tím, že GVKB je globální prezident první kategorie, toho GVKB roboti napíchli na kůl, protože se rouhal proti GVKB, a to je ten nejhorší možný zločin, ve svatém GVKB světě. Skeptičnost se povoluje jenom ve vztahu k ubožákům ale GVKB není ubožák.
Mnozí se ptají a kdo je to vlastně GVKB? GVKB je svatý symbol složený z deseti slov. 1. Nekrást 2.Nelhat 3.Asketismus 4.Nenásilí 5.Skromnost 6.Pokora 7.Moudrost 8.Pracovitost 9.Čistota 10.Otevřenost. GVKB není živý tvor který je smrtelný, ani to není ideologický program pro věřící, je to jenom svaté GVKB desatero.
Tak jako má člověk na rukou deset prstů tak je zde i deset svatých slov, kterým se každý musí řídit jinak jej GVKB roboti napíchnou na kůl. Největší problémy jsou s otevřeností, dosud zde bylo vše uzavřeno díky pyšné lakomosti, jak se otevřít cizím lidem správně? Pro správné otevření je nutná optimální meditace, jenom díky meditaci je možné se otevřít.
Meditace GVKB je založená na tom, že si každý člověk každý den v roce zopakuje nahlas 6666 krát GVKB desatero, aby to nikdo nemohl nějak ošidit, tak bude mít každý na krku náramek, který to zkontroluje, a výsledky kontroly okamžitě odešle do GVKB centra, na náramku bude pochopitelně svítící digitální počitadlo, které budou moci spatřit i cizí lidi.
Za hodinu bude možné pronést desatero jenom 420 krát, bude se i kontrolovat kvalita slov, a nekvalitní rychlá nebo zkomolená slova nebude počitadlo zaznamenávat, tak se zamezí sobeckým podvodům s GVKB desaterem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem