pátek 6. května 2016

Je zde realita vygenerována programovými systémy?

Existujeme v programovém systému, kde se díky napětí vše podle programů generuje, to co považujeme za skutečnou realitu, to je jenom programově vygenerovaná realita v naší tělesné nádobě. Naše svoboda volby je omezená mnoha programy a informacemi, obrazně jsme jenom mrtvé loutky, které ovládají programy a informace. Co je pro mě správné a co je pro mě chybné, je pro mě správné být prezidentem republiky, nebo je správné být instalatérem?
Evoluce je následkem rozhodnutí, pokud se pro něco rozhodneme tak tím zasáhneme do evoluce, často je zde snaha o to abychom se rozhodli v něčí prospěch a zvolili si nějakého určitého politika ve volbách. Jedna věc je zde něco chtít, a druhá věc je na to mít peníze a čas, neřešte to, co nevyřešíte, neinvestujete do toho kde je malá naděje na zisk, prostě snažte se o to chybovat co nejméně.
Jestliže zde není možnost se už mít dobře, tak je zde možnost odejít ze světa živých, proč lidi co se zde mají zle, neodejdou ze světa živých, do světa mrtvých? Příčinou je víra v zázraky, většina lidí věří na to, že se stane zázrak, a tak se budou mít dobře. Ten kdo má jinou víru je jinověrec a je třeba jej napíchnout na kůl, otázkou je, která víra je správná, a zajistí, mám posmrtný život v ráji, kdy za jeden rok zde zaplatíme jenom 1 Kč.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem