pondělí 23. května 2016

Je zaměstnanec první kategorie robot?

Ano, robotům bude lépe, protože už brzo připraví o práci pyšného a lakomého člověka, který bere těžkou práci, jako poslední zoufalý pokus, jak si obstarat v tomto konzumním pekle peníze. Pokud zde pro lidi nebude v civilizaci práce tak v civilizaci budou lidi už na hovno, a tak budou muset civilizaci opustit, a živit se stejně jako ostatní zvířata. Často je všude slyšet pyšně to, že moje práce je složitá, mě nemůže hloupý nešikovný robot nahradit.
Evoluce nikdy nespí a tak už brzo budou roboti chytří a šikovní, najednou ten kdo pyšně hlásal, že jej nemůže robot nahradit, dostane výpověď a na jeho místo nastoupí robot. Jako první jsou ohrožení ti, co pracují pod střechou v místech kde je topení a elektřina, roboti potřebují, aby na ně nepršelo, a aby měli snadné připojení k elektřině a internetu.
Prioritou pro zavedení robotů do reality je umělá inteligence, která se vyrovná lidské inteligenci, tento problém lze snadno vyřešit pomocí rychlého bezdrátového internetu, kdy bude stačit jedna národní umělá inteligence, která může ovládat pomocí internetu mnoho miliónů robotů. Každý národ si postaví svojí umělou inteligenci a ona bude v národě ovládat všechny roboty.
Podívejme se na optimální využívání pracovní doby statisticky, pokud bychom práci moderně optimalizovali pro všechny lidi, tak by stačilo pro zvládnutí ekonomiky to, že místo 8 hodin, by zaměstnanec pracoval jenom 2 hodiny, a tím by měl mnohem více osobního času! Pokud lidi v zaměstnání pracují dneska jenom na 25%, tak je logické to, že je ekonomika v krizi, nejméně pracují lidi, co jsou nejlépe placení, a nejvíce musí pracovat lidi, co jsou nejméně placení.
Z toho je patrné že nasazení robotů s umělou inteligencí by mělo začít nejprve u lidí, co jsou nejlépe placení, a mají nadprůměrné mzdy, zde budou největší ekonomické úspory. Začal bych tedy s nahrazováním u lidí, co zde dělají; krále, šlechtice, prezidenta, předsedu vlády, předsedu strany, ministra, diplomata, generála, soudce, profesora, poslance, senátora, ředitele, náměstka, podnikatele, obchodníka, celebritu, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem